L77DFB25S1AUN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 652
Adatlap
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L77DFB25S1AUN
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFB25S1AUN
DigiKey raktári szám
L77DFB25S1AUN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L77DFB25S1AUN
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L77DFB25S1AUN modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Tulajdonságok
tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C