L777DFC37P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: L777DFC37P
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L777DFC37P
DigiKey raktári szám
L777DFC37P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L777DFC37P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Tasak
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
300V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C