L717SDD50P
L717SDD50P
L717SDD50P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDD50P
DigiKey raktári szám
L717SDD50P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDD50P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Részletes leírás
50 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717SDD50P modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Névleges feszültség
250V
Sorok száma
3
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
5 (DD, D)
Vezetékméret
20AWG
sárgaréz
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C