L717HDB44PC309 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
NorComp Inc.
Raktáron: 91
Adatlap
Similar
NorComp Inc.
Raktáron: 27
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 0
44 Pozíció D-Sub, High Density dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717HDB44PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDB44PC309
DigiKey raktári szám
L717HDB44PC309-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717HDB44PC309
Leírás
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
EDA / CAD modellek
L717HDB44PC309 modellek
Kategória
Végződtetés
Forrcsúcs
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Névleges áram (Amper)
3A
Tulajdonságok
földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B) Nagy sűrűségű
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C