L717DFBF25P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 148
Adatlap
Ehhez nincs kép: L717DFBF25P
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717DFBF25P
DigiKey raktári szám
L717DFBF25P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717DFBF25P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Tasak
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C