L717DFA15PT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
HARTING
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 35
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717DFA15PT
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFA15PT
DigiKey raktári szám
L717DFA15PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717DFA15PT
Leírás
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
L717DFA15PT modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C