L717DFA15P1APN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Amphenol CS (FCI)
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: L717DFA15P1APN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L717DFA15P1APN
DigiKey raktári szám
L717DFA15P1APN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717DFA15P1APN
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Tálca
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,406" (10,30mm)
Tulajdonságok
földelőhornyok, tartóelemek
Pozíciók száma
Névleges feszültség
300V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
sárgaréz
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C