L17DAFRAA15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRAA15S
DigiKey raktári szám
L17DAFRAA15S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L17DAFRAA15S
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS IDC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L17DAFRAA15S modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
átvezetéses, törésgátló
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Névleges feszültség
250V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Rögzítés módja
Vezetékméret
26AWG
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C