6E17D015SAJ120 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: 6E17D015SAJ120
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
6E17D015SAJ120
DigiKey raktári szám
6E17D015SAJ120-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
6E17D015SAJ120
Leírás
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
Adatlap
EDA / CAD modellek
6E17D015SAJ120 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, nikkelezett
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Doboz
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
árnyékolt
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C