YK4410403000G
YK4410403000G
YK4410403000G
DigiKey raktári szám
YK4410403000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
YK4410403000G
Leírás
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 Áramkör 0,374" (9,50mm) kapocsléc Csatlakozó Csavarok rögzített lemezzel
Kategória
Vezetékméret
10-22AWG
Gyártó
Amphenol Anytek
Felső végződtetés
Csavarok rögzített lemezzel
Sorozat
Alsó végződtetés
Csomagolás
Ömlesztve
Kapocsléc típusa
3 falas (tripla)
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Kapocsléc típusa
kapocsléc
Csavar anyaga
Acél
Áramkörök száma
4
Csavar bevonata
cink
Csatlakozási pontok száma
4
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kivezetési raszter
0,374" (9,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Névleges áram (Amper)
30A
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Névleges feszültség
300V