VK0831500000G
DigiKey raktári szám
609-4243-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VK0831500000G
Leírás
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,150" (3,81mm) 45° Furatszerelt
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Amphenol Anytek
Áramerősség (UL)
8 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
8
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
8
Érintkező anyaga
rézötvözet
Szintek száma
1
Ház anyaga
Hőre lágyuló gyanta
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Érintkezővég hossza
0,134" (3,40mm)
Foglalat iránya
45°
Szigetelés magassága
0,433" (11,00mm)