TJ0611530000G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
On Shore Technology Inc.
Raktáron: 199
Adatlap
6 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,138" (3,50mm) 180° Lengő (soros)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TJ0611530000G
TJ0611530000G
TJ0611530000G
DigiKey raktári szám
TJ0611530000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TJ0611530000G
Leírás
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.50MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Feszültség (UL)
300 V
Gyártó
Amphenol Anytek
Vezetékméret (AWG)
16-26AWG
Sorozat
Vezetékméret (mm²)
0,5-1,5mm²
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
6
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
6
Csavar mérete
M2
Szintek száma
1
Csavarmeghúzási nyomaték
0,23Nm (2,0hüvelykfont)
Kivezetési raszter
0,138" (3,50mm)
Vezetékcsupaszítási hossz
6-7mm
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés módja
Csavar - felemelhető húzórugós csatlakozó
Ház anyaga
Hőre lágyuló gyanta
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Szigetelés magassága
0,437" (11,10mm)
Áramerősség (UL)
10 A