TA0441630000G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol Anytek
Raktáron: 0
Adatlap
Amphenol Anytek
Raktáron: 0
Adatlap
Conta-Clip, Inc.
Conta-Clip, Inc.
Altech Corporation
On Shore Technology Inc.
Raktáron: 705
On Shore Technology Inc.
Ehhez nincs kép: TA0441630000G
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TA0441630000G
DigiKey raktári szám
TA0441630000G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TA0441630000G
Leírás
TERM BLK 4P SIDE ENT 5.08MM PCB
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 pozíciós vezeték-NYÁK sorkapocs Vízszintes, áramköri lappal 0,200" (5,08mm) Furatszerelt
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Vezeték végződtetése
Csavar - lemezrugó, Huzalvédő
Sorozat
Tulajdonságok
egymásba kapcsolás (oldalt)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
kék
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C
Szintek száma
1
Ház anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma szintenként
4
Leszorító elem anyaga és bevonata
Acél, Rozsdamentes
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Csavar anyaga és bevonata
Acél - cinkbevonatú
Dugaszolási irány
Vízszintes, áramköri lappal
Csavarmeghúzási nyomaték
0,4Nm (3,5hüvelykfont)
Áram
15 A
Csavarmenet
M3
Feszültség
300 V