DC95F502W
DigiKey raktári szám
235-1007-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC95F502W
Leírás
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 5k Gyöngy
Kategória
B25/85
3969K
Gyártó
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Üzemi hőmérséklet
-80°C ~ 150°C
Sorozat
Max. teljesítmény
75 mW
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,50" (38,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
lengő
Ellenállás 25°C-on (Ohm)
5k
Tokozás
Gyöngy
Ellenállás tolerancia
±0,2°C