T3032-2-20K-24-P
DigiKey raktári szám
235-1559-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T3032-2-20K-24-P
Leírás
SENSOR CARB DIOXIDE 4MA-20MA OUT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
szén-dioxid (CO2) Érzékelő 4mA ~ 20mA
Kategória
Pontosság
±5%
Gyártó
Amphenol Advanced Sensors (Telaire)
Kimenet
4mA ~ 20mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
18VAC ~ 30VAC RMS, 18VDC ~ 42VDC