T3031-2-10K-24-P
DigiKey raktári szám
235-1555-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T3031-2-10K-24-P
Leírás
SENSOR CARBON DIOXIDE 0-10V OUT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
szén-dioxid (CO2) Érzékelő 0V ~ 10V
Kategória
Pontosság
±5%
Gyártó
Amphenol Advanced Sensors (Telaire)
Kimenet
0V ~ 10V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
18VAC ~ 30VAC RMS, 18VDC ~ 42VDC