AZ8521PS-12TR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
American Zettler
Raktáron: 0
Ehhez nincs kép: AZ8521PS-12TR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AZ8521PS-12TR
DigiKey raktári szám
3385-AZ8521PS-12TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ8521PS-12TR
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) Felületszerelt
Kategória
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Gyártó
American Zettler
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
9VDC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
3 ms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kikapcsolási idő
3 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet, Arany ötvözet
Névleges áram
2 A
Tanúsítvány
CUR, UL
Kapcsolási feszültség
250VAC, 220VDC - max.
Relé típusa
univerzális
Max. kapcsolt teljesítmény
500VA, 440W
Tekercs ellenállása
1.44 kOhms
Tekercsáram
8.3 mA