A1100.10.060
DigiKey raktári szám
288-A1100.10.060-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A1100.10.060
Leírás
CABLE GLAND 4-6MM M10 BRASS
Részletes leírás
Tömszelence sárgaréz, nikkelezett M10x1.5 ezüst
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A1100.10.060 modellek
Kategória
Menettípus
M10x1.5
Menethossz
0,394" (10,00mm)
Min. külső kábelátmérő
0,157" (4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Max. külső kábelátmérő
0,236" (6,00mm)