AB-FD012I8-19712-XA2-12S
DigiKey raktári szám
2007-AB-FD012I8-19712-XA2-12S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AB-FD012I8-19712-XA2-12S
Leírás
LED MOD AB-FD RGB LNR STRIP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Kategória
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
90lm piros, 248lm zöld, 56lm kék
Gyártó
American Bright Optoelectronics Corporation
Üzemi hőmérséklet
25°C
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
12V piros, 12V zöld, 12V kék
Csomagolás
Csík
Fényszög
90°, 120°
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
IP67
Típus
LED-modul
Méretek
304,80mm H. x 14,50mm Sz.
Szín
piros, zöld, Kék (RGB)
Magasság
6,50mm