ALEV50-CASN
DigiKey raktári szám
2040-ALEV50-CASN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALEV50-CASN
Leírás
ALEV50 SERIES 50A DC CONTACTOR
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kontaktor SPST-NO (DM) (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott, kétérintkezős) (amerikai jelölés: 1 Form X) 50 A 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Tulajdonságok
Segédérintkezők
Gyártó
Altran Magnetics, LLC
Végződtetés módja
tőcsavar, vezetékek
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Doboz
Bekapcsolási feszültség
16VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bekapcsolási idő
25 ms
Tekercs feszültsége
24VDC
Kikapcsolási idő
10 ms
Érintkező kialakítása
Tekercsáram
250 mA
Névleges áram
50 A
Tekercs teljesítményfelvétele
6W
Kapcsolási feszültség
900VDC - max.
Tekercs ellenállása
96ohm