SSAJ120100
DigiKey raktári szám
4809-SSAJ120100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4809-SSAJ120100CT-ND - Vágott szalag (CT)
4809-SSAJ120100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSAJ120100
Leírás
SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló SPDT Felületszerelt, derékszögű
Kategória
Működtető elem típusa
standard
Gyártó
Alps Alpine
Működtető elem hossza
1,30mm
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Áramkör
SPDT
Működtetési hossz
1,40mm
Kapcsolási mód
Nincs megadva
Mechanikai élettartam
10,000 ciklus
Kapcsolási mód
BE-BE
Elektromos élettartam
10,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
10mA (DC)
Működtetési erő
153gf
Névleges DC feszültség
5 V