ASEK773ECB-200B-T-DK
DigiKey raktári szám
620-1957-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEK773ECB-200B-T-DK
Leírás
EVAL BOARD FOR ACS773
Részletes leírás
ACS773 - áramérzékelő Fejlesztőlap érzékelőkhöz
Kategória
Interfész
analóg
Érzékenység
6,6mV/A
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Felhasznált IC vagy alkatrész
ACS773
Érzékelési tartomány
200A