AMT49100KJPTR-A-5 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Allegro MicroSystems
Raktáron: 0
Adatlap
Többfázisú Motorvezérlő Teljesítmény MOSFET SPI 48-LQFP-EP (7x7)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AMT49100KJPTR-A-5
DigiKey raktári szám
620-AMT49100KJPTR-A-5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-AMT49100KJPTR-A-5CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-AMT49100KJPTR-A-5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMT49100KJPTR-A-5
Leírás
80V BLDC GATE DRIVER W/ASIL FEAT
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
10V ~ 80V
Gyártó
Allegro MicroSystems
Kimeneti feszültség
5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)