AMT49100KJPTR-A-3
DigiKey raktári szám
620-AMT49100KJPTR-A-3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-AMT49100KJPTR-A-3CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-AMT49100KJPTR-A-3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMT49100KJPTR-A-3
Leírás
80V BLDC GATE DRIVER W/ASIL FEAT
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Többfázisú Motorvezérlő Teljesítmény MOSFET SPI 48-LQFP-EP (7x7)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AMT49100KJPTR-A-3 modellek
Kategória
Tápfeszültség
10V ~ 80V
Gyártó
Allegro MicroSystems
Kimeneti feszültség
3,3V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)