ACS773ECB-200B-PFF-T
DigiKey raktári szám
ACS773ECB-200B-PFF-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS773ECB-200B-PFF-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE 200A 5-CB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 200A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 5-CB formázott kivezetések, PFF
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS773ECB-200B-PFF-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Gyrt.
Válaszidő
2,5µs
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
15mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Mért jellemző
AC/DC
Típusjelölés
autóipar
Érzékelő típusa
Minősítés
AEC-Q100
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Érzékenység
6,6mV/A
Frekvencia
DC ~ 200kHz
Alap típusszám
Linearitás
±0,9%