ACS772LCB-100U-PFF-T
DigiKey raktári szám
ACS772LCB-100U-PFF-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS772LCB-100U-PFF-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE 100A 5-CB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 100A 1 Csatorna Hall-effektus Egyirányú 5-CB formázott kivezetések, PFF
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS772LCB-100U-PFF-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Gyrt.
Válaszidő
2,5µs
Csomagolás
Ömlesztve
Max. üzemi áram
15mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért jellemző
AC/DC
Típusjelölés
autóipar
Érzékelő típusa
Minősítés
AEC-Q100
Mért áram
Polaritás
Egyirányú
Érzékenység
40mV/A
Frekvencia
DC ~ 200kHz
Alap típusszám
Linearitás
±0,9%