ACS756SCB-050B-PFF-T
DigiKey raktári szám
620-1799-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS756SCB-050B-PFF-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 5-CB
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 5-CB formázott kivezetések, PFF
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±5%
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Válaszidő
3µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
14mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
5-CB formázott kivezetések, PFF
Érzékenység
40mV/A
Gyártói tokozás
5-CB modul
Frekvencia
DC ~ 120kHz