ACS726LLFTR-40B-T elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Raktáron: 2 034
Adatlap
áramérzékelő 40A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 24-SSOP (0,154", 3,90mm széles)