ACS725LLCTR-20AU-T
DigiKey raktári szám
620-ACS725LLCTR-20AU-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS725LLCTR-20AU-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS725LLCTR-20AU-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS725LLCTR-20AU-T
Leírás
CURRENT SEN HE/DIFF 20A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, differenciális Egyirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kategória
Pontosság
±0,8%
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
4µs
Max. üzemi áram
14mA
Mért jellemző
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Polaritás
Egyirányú
Érzékenység
132mV/A
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Frekvencia
DC ~ 120kHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Linearitás
±1,5%