ACS722LLCTR-10AB-T
DigiKey raktári szám
620-1635-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1635-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1635-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS722LLCTR-10AB-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 10A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS722LLCTR-10AB-T modellek
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±3%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
5µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
12mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
132mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
DC ~ 80kHz