ACS712ELCTR-20A-T
DigiKey raktári szám
620-1190-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1190-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1190-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS712ELCTR-20A-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
EDA / CAD modellek
ACS712ELCTR-20A-T modellek
Kategória
Linearitás
±1,5%
Gyrt.
Pontosság
±1,5%
Tápfeszültség
5V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Válaszidő
5µs
Max. üzemi áram
13mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
100mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
DC ~ 80kHz