ACS71240LLCBTR-050B3
DigiKey raktári szám
620-ACS71240LLCBTR-050B3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-ACS71240LLCBTR-050B3CT-ND - Vágott szalag (CT)
620-ACS71240LLCBTR-050B3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS71240LLCBTR-050B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 50A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
EDA / CAD modellek
ACS71240LLCBTR-050B3 modellek
Kategória
Pontosság
±6%
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Válaszidő
4µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
12mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet
feszültség
Rögzítés módja
Érzékenység
26,4mV/A
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Frekvencia
120kHz
Gyártói tokozás
8-SOIC
Linearitás
±1%