ACS711ELCTR-25AB-T
DigiKey raktári szám
620-1371-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1371-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1371-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS711ELCTR-25AB-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 25A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS711ELCTR-25AB-T modellek
Kategória
Linearitás
±1%
Gyrt.
Pontosság
±5%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
4,6µs
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
5,5mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Csatornák száma
1
Rögzítés módja
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
55mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
DC ~ 100kHz