ACS37030LMYATR-020B3
DigiKey raktári szám
620-ACS37030LMYATR-020B3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS37030LMYATR-020B3
Leírás
CURRENT SENSOR HE 20A 6-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő ±20A 1 Csatorna Hall-effektus Kétirányú 8-SOIC (0,295", 7,50mm széles), 6 kivezetés
Kategória
Pontosság
±2%
Gyrt.
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Válaszidő
40ns
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
30mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Érzékelő típusa
Típusjelölés
autóipar
Mért áram
Minősítés
AEC-Q100
Csatornák száma
1
Polaritás
Kétirányú
Kimenet
analóg feszültség
Rögzítés módja
Érzékenység
66mV/A
Tokozás
8-SOIC (0,295", 7,50mm széles), 6 kivezetés
Frekvencia
DC ~ 5MHz