A8450KLBTR-T
DigiKey raktári szám
620-A8450KLBTR-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-A8450KLBTR-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
620-A8450KLBTR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A8450KLBTR-T
Leírás
IC REG QUAD BUCK/LINEAR 24SOIC
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Kategória
LED meghajtóval
No
Gyártó
Allegro MicroSystems
Felügyelővel
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Sorrendvezérlővel
Igen
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
6V ~ 45V
Topológia
Feszültségcsökkentő (buck) (1), lineáris (LDO) (4)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 135°C
Kimenetek száma
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Feszültség / áram - 1. kimenet
3,3V, 200mA
Tokozás
24-SOIC (0,295", 7,50mm széles)
Feszültség / áram - 2. kimenet
1,2V ~ 3,3V, 200mA
Gyártói tokozás
24-SOIC
Feszültség / áram - 3. kimenet
5V, 200mA