TX21ED-12010S-39.000-X-R
DigiKey raktári szám
3997-TX21ED-12010S-39.000-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-TX21ED-12010S-39.000-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-TX21ED-12010S-39.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX21ED-12010S-39.000-X-R
Leírás
TCXO 2016 39MHZ 1.2V CLPSNW SMD
Részletes leírás
39 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,2V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
TX21ED-12010S-39.000-X-R modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,2V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±1ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
2,5mA
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)