TX21ED-12010S-19.200-X-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TX21ED-12010S-19.200-X-R |
Leírás | TCXO 2016 19.2MHZ 1.2V CLPSNW SM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 19.2 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,2V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TX21ED-12010S-19.200-X-R modellek |
Kategória | Tápfeszültség 1,2V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±1ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 2,5mA |
Típus | Gyártói tokozás 4-CSMD (2x1,6) |
Frekvencia | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |