TX21ED-12005S-26.000-R
DigiKey raktári szám
3997-TX21ED-12005S-26.000-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-TX21ED-12005S-26.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TX21ED-12005S-26.000-R
Leírás
TCXO 2016 26MHZ 1.2V CLPSNW SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,2V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
Levágott szinuszhullám
Gyrt.
Tápfeszültség
1,2V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±0,5ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
2,5mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)