S73305-50.000-X-15-R
DigiKey raktári szám
3997-S73305-50.000-X-15-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S73305-50.000-X-15-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S73305-50.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S73305-50.000-X-15-R
Leírás
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S73305-50.000-X-15-R modellek
Kategória
Kimenet
HCMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
12mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)