S73305-20.000-X-15-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | S73305-20.000-X-15-R |
Leírás | XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 9 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 20 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | S73305-20.000-X-15-R modellek |
Kategória | Kimenet HCMOS |
Gyrt. | Tápfeszültség 3,3V |
Sorozat | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Max. üzemi áram 12mA |
Alaprezonátor | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Frekvencia | Méretek 0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,055" (1,40mm) |