S5A3303-27.000-H-X-R
DigiKey raktári szám
3997-S5A3303-27.000-H-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S5A3303-27.000-H-X-R
Leírás
OSC HCSL 27MHZ 3.3V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 MHz XO (standard) HCSL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S5A3303-27.000-H-X-R modellek
Kategória
Kimenet
HCSL
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
40mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)