S312025-24.000-X-R
DigiKey raktári szám
3997-S312025-24.000-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S312025-24.000-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S312025-24.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S312025-24.000-X-R
Leírás
XO 3225 HCMOS 24MHZ 1.2V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,2V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,2V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
6mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)