S312025-24.000-X-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | S312025-24.000-X-R |
Leírás | XO 3225 HCMOS 24MHZ 1.2V |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 24 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,2V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 1,2V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 6mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (3.2x2.5) |
Frekvencia | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |