S2M025T-24.000-X-R
DigiKey raktári szám
3997-S2M025T-24.000-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S2M025T-24.000-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S2M025T-24.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S2M025T-24.000-X-R
Leírás
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,62V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S2M025T-24.000-X-R modellek
Kategória
Kimenet
HCMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
1,62V ~ 3,63V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
12mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)