S2A33025-25.000-P-X-M
DigiKey raktári szám
3997-S2A33025-25.000-P-X-MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S2A33025-25.000-P-X-MCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S2A33025-25.000-P-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S2A33025-25.000-P-X-M
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
S2A33025-25.000-P-X-M modellek
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
70mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)