S2A33025-156.250-P-X-M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | S2A33025-156.250-P-X-M |
Leírás | XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | S2A33025-156.250-P-X-M modellek |
Kategória | Kimenet LVPECL |
Gyrt. | Tápfeszültség 3,3V |
Sorozat | Frekvenciastabilitás ±25ppm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Max. üzemi áram 70mA |
Alaprezonátor | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus | Tokozás 6-SMD, kivezetés nélküli |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Engedélyezés/letiltás | Max. magasság (beültetve) 0,043" (1,10mm) |