S2A33025-155.520-P-X-M
DigiKey raktári szám
3997-S2A33025-155.520-P-X-MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-S2A33025-155.520-P-X-MCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-S2A33025-155.520-P-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
S2A33025-155.520-P-X-M
Leírás
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
S2A33025-155.520-P-X-M modellek
Kategória
Kimenet
LVPECL
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
70mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)