CAA-11.0592-18-3050-R
DigiKey raktári szám
3997-CAA-11.0592-18-3050-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-CAA-11.0592-18-3050-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-CAA-11.0592-18-3050-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAA-11.0592-18-3050-R
Leírás
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11.0592 MHz ±30ppm kristály 18pF 50 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAA-11.0592-18-3050-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
11.0592 MHz
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm