C3E-16.000-12-3030-R
DigiKey raktári szám
3997-C3E-16.000-12-3030-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C3E-16.000-12-3030-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C3E-16.000-12-3030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3E-16.000-12-3030-R
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Részletes leírás
16 MHz ±30ppm kristály 12pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C3E-16.000-12-3030-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
16 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)