C3E-12.000-8-1520-R
DigiKey raktári szám
3997-C3E-12.000-8-1520-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C3E-12.000-8-1520-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C3E-12.000-8-1520-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3E-12.000-8-1520-R
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±15ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C3E-12.000-8-1520-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)